Gdzie spędzą Państwo kolejną 1/3 część swojego życia?

Spokojny i regenerujący sen to wygodna i piękna sypialnia. Każdą sypialnię jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem wyjątkowych potrzeb - zarówno estetycznych jak i funkcjonalnych, możemy uzupełnić ją o regał, szafę czy stolik nocny. Dla wszystkich – materac, na którym marzeniem jest spać i odpoczywać. Dla kobiet dbających o siebie i ceniących możliwość zrobienia makijażu w dobrym świetle – toaletka.

Nasze meble wyposażamy w wysoce użyteczne pojemniki na pościel, również w formie szuflad, a także w regulowane lub stałe drabinki. Proponujemy obudowy do luźnych materacy co sprawia, że nie trzeba już wybierać – można mieć i pojemnik na pościel i dwustronny materac.

Nasza oferta to także bogactwo wzorów i wymiarów – każdy Klient wychodzi od nas zadowolony. Posiadamy ponad 100 próbników drewna i około 300 próbników farb. Stosujemy lakiery i bejce firmy Becker oraz ICA (Włochy), zawiasy i prowadnice firmy Blum. Nie ma takiego pokoju, w którym nie potrafimy urządzić wspaniałej sypialni!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą.

WYMIARY I KOLORY DO UZGODNIENIA
Zadzwoń do nas!
509 359 822
501 138 181