Ekskluzywna sypialnia z elementów z litego drewna i oklein naturalnych, produkowane w tym samym stylu piękne meble wypoczynkowe i meble stołowe, a także stół do każdej jadalni i krzesła – wszystko w najwyższej jakości i przystępnej cenie: oto oferta dla naszego Klienta.

Absolutnie niepowtarzalne wzornictwo, bogactwo wzorów materiałów obiciowych, a także dostępność mebli w jednym z ponad 100 kolorów drewna sprawiają, że jesteśmy w stanie skutecznie uzupełnić pożądanymi elementami meble już istniejące w domu klienta.

Od ponad czterech dekad – tj. od 1974 roku – istniejemy i tworzymy meble solidne i piękne, a zarazem prawdziwe i funkcjonalne. Projektujemy i produkujemy meble wybierając standardy klasyki i stylistyki, czasem jednak - na życzenie Klienta, stawiamy na innowacyjność i ducha XXI wieku. Kreujemy świat mebli, z którym identyfikuje się każdy z naszych pracowników, bo nasze meble to odzwierciedlenie nie tylko naszej pracy, ale także i pasji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą.

WYMIARY I KOLORY DO UZGODNIENIA
Zadzwoń do nas!
509 359 822
501 138 181